Satış ve Danışma Hattı: +90 (212) 521 57 50 Türkçe

Projeksiyon Lambası

 

Projeksiyon cihazların ışık veren lambası belirli  bir kullanım ömrüne sahiptir.

 

Metal halide, civa, sodyum buharlı Projeksiyon lambaları ömrü , cihazınızın özelliklerine, lambanın kalitesine, kullanıldığı alanına ve ürün modeline  bağlı olarak 1000 saat ila 6000 saat arasında değişmektedir.

Projeksiyon lambaları cihaz çalıştığı durumda lamba merkezinde ateşleme sıcaklığı ortalama 950 ila 1100 dereceye arasındadır. Bu sıcaklık cihaz içerisinde bulunan fan ve soğutucu metal aksamlar yardımıyla oda sıcaklığına kadar düşürülür . Lamba aşırı sıcağa maruz kaldığında ömrü kısalır veya patlayabilir. Bu nedenle cihazlarınızın filtreleri sürekli temiz tutulmalı, tozdan ve nemden korunmalıdır.

 

Projeksiyon lambalarımızın garanti süresi 1 yıl süresi içerisinde, marka modele bağlı olarak 1000 saat ile 2000 saat arasındadır.

Türkiye'nin lider projeksiyon lamba satış servisi olarak siz müşterilerimize her daim kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Bu çözümlerimiz içinde bir çok kamu dairesi, Üniversiteler, Okul ve dershaneler sağlık kuruluşları, emniyet mobese takip merkezi gibi bir çok kuruma hizmet vermekteyiz.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler..

Betavizyon Projeksiyon